Promocje

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZAPROSZEŃ DLA BLISKICH Z OKAZJI ŚWIĄT!

PAKIET 1
„DOTYK RELAKSU”

Pakiet łączący w sobie masaż ciała z masażem głowy.

Głównym celem masażu relaksacyjnego ciała jest wyeliminowanie napięcia psychicznego i fizycznego. Spokojne i rytmicznie ruchy niwelują stres oraz związane z nim dolegliwości takie jak: różnego rodzaju bóle głowy i pleców, jak również zaburzenia koncentracji, czy też ogólne wycieńczenie organizmu.

Strefa głowy, a więc także twarz, szyja, ramiona to ważne centra energetyczne ciała. Masaż głowy przynosi zdrowie, ukojenie i odprężenie. Masowanie skóry głowy pobudza dopływ krwi do mieszków włosowych, dzięki czemu dostarcza odżywczych substancji niezbędnych do utrzymania zdrowych włosów.

Wyciszenie, spokój, rozluźnienie…

Cena standardowa: 190 zł
Świąteczna cena promocyjna: 150 zł
Czas trwania: 1,15 h

PAKIET 2
„PIELĘGNACJA TWARZY I DŁONI”

Pakiet łączący w sobie liftingujący zabieg na twarz z regeneracyjną pielęgnacją dłoni.

Zabieg na twarz rozpoczynamy wyjątkowym masażem wg dr Piątkowskiego, gdzie stosowane techniki znakomicie poprawiają sprężystość mięśni i skóry twarzy. Kolejnym krokiem jest aplikacja kwasu B-LIKE, który jest naturalną alternatywą dla BOTOXU. Po bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze mięśni skóry, powodując ich relaksację, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych, wzmocnienie jędrności skóry oraz stymulację syntezy kolagenu.

Regenerację dłoni zapewnia delikatny piling enzymatyczny oraz ochronny kompres-maska, który daje efekt mocnego nawilżenia i wygładzenia.

Twarz i dłonie są naszą wizytówką, dlatego należy zadbać o te partie w sposób wyjątkowy…

Cena standardowa: 300 zł
Świąteczna cena promocyjna: 250 zł
Czas trwania: 1,30 h

PAKIET 3
„RELAKS DLA CIAŁA I PIELĘGNACJA TWARZY”

Najbardziej rozbudowany pakiet, podczas którego holistycznie zadbamy o ciało, twarz i ducha.

Rytuał na ciało składający się z pilingu, masażu i maski pozwala na jednoczesne zregenerowanie i ukojenie nerwów wraz z zadbaniem o kondycję skóry – bogactwo naturalnych surowców oraz nasza wiedza pozwala nam na dostosowywanie składników aktywnych indywidualnie do potrzeb Klienta, dlatego każdy zabieg będzie inny – uzależniony od nastroju i stanu skóry.
Zabieg na twarz również „szyjemy na miarę” – po dokładnej diagnozie skóry i wywiadzie z Klientem jesteśmy w stanie dobrać zabieg idealny.

Aromaterapia, relaks, aktywna pielęgnacja, wysoka skuteczność…

Cena standardowa: 430 zł
Świąteczna cena promocyjna: 400 zł
Czas trwania: 3 h

*Każde zaproszenie ma piękną szatę graficzną, jest elegancko zapakowane, co czyni z niego wyjątkowo luksusowy prezent.

**Zaproszenie kupić można na miejscu w Golden Spa lub po wypełnieniu formularza oraz wpłacie kwoty na podane konto (w tym przypadku zaproszenie wysyłane jest listem poleconym priorytetowym).

Cena za 1 szt. 190.00 150.00
0

Your Cart