Zabiegi pielęgnacyjne NIMUE

Długo poszukiwałyśmy marki kosmetycznej, która będzie wysoce skuteczna a jednocześnie w zgodzie z naturą. W końcu jest – NIMUE – połączenie zaawansowanej biotechnologii ze skoncentrowanymi wyciągami roślinnymi, które uprawiane i pozyskiwane są w swoim naturalnym środowisku zachowując dzięki temu jak najwyższe wartości pielęgnacyjne i lecznicze.

Aktywny zabieg ukierunkowany na silne odmłodzenie, który daje widoczne rezultaty wygładzenia zmarszczek. Dzięki zawartości kompleksu bezpiecznych alfa – hydroksylowych kwasów działa silnie regenerująco. Wspomaga penetrację składników aktywnych, daje widoczny efekt odmłodzenia skóry.

Cena za 1 szt. 200.00

Aktywny zabieg ukierunkowany na nawilżanie przeznaczony dla skóry odwodnionej. Dzięki zawartości kompleksu bezpiecznych alfa – hydroksylowych kwasów silnie rewitalizuje i wiąże wodę w skórze właściwej.

Cena za 1 szt. 180.00

Silnie nawilżający zabieg przeznaczony dla skóry suchej. Nowa formuła kwasu hialuronowego o budowie usieciowanej (wysoko i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy) głęboko nawilża wiążąc wodę w komórkach skóry właściwej.

Cena za 1 szt. 140.00

Zabieg redukujący objawy przedwczesnego starzenia się dla skór szarych, zmęczonych i zestresowanych, Dzięki masce z kaolinem i estrami witamin C i A neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, nawilża skórę, działając jednocześnie łagodząco i mocno napinająco. Cera staje się jaśniejsza, gładsza i bardziej rozświetlona.

Cena za 1 szt. 130.00

Wyciszający, kojący zabieg dla osób ze skórą reaktywną, wrażliwą i naczyniową. Maska o naturalnym orzeźwiającym zapachu cytrynowym na bazie ziemi okrzemkowej, kwasu alginowego pozyskiwanego z wodorostów morskich i zielonej herbaty, posiada właściwości przeciwzapalne, redukuje rumień i łagodzi podrażnienia. Skóra staje się bardziej odporna na zewnętrzne czynniki atmosferyczne.

Cena za 1 szt. 150.00

Problematyczna skóra to najczęstsze źródło zmartwień nastolatków. Program zdrowej skóry Nimue dla młodzieży może być stosowany przez osoby od 10 do 20 roku życia. Przywraca zdrowy wygląd skórze, poprzez regulację i zmianę jej funkcjonowania.

Cena za 1 szt. 120.00

Zabieg przeznaczony dla skór problematycznych, zanieczyszczonych i łojotokowych. Umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów dzięki połączeniu olejku z drzewa herbacianego z estrem witaminy A oraz kaolinem. Usuwa nieczystości i nadmiar sebum ze skóry, działa bakteriobójczo i zarazem odmładzająco. Skóra na długo uzyskuje świeży i zdrowy koloryt.

Cena za 1 szt. 140.00

Zabieg wzbogacony o aktywną ampułkę dostosowaną do potrzeb skóry.

Cena za 1 szt. 180.00

Zaawansowany system peelingujący Salaic Peel jest szczególnie wskazany dla skóry problematycznej z trądzikiem pospolitym. Połączenie składników aktywnych, amfoterycznych kwasów AHA, kwasu salicylowego i kwasu pirogronowego pomaga w leczeniu skóry tłustej i łojotokowej.

Cena za 1 szt. 190.00
0

Your Cart