Dzień Chłopaka

Spa w Prezencie - nowe pakiety dla mężczyzn

  • czas trwania 1 godz.

Będzie wyjątkowo! Na początek podejmiemy walkę z niedoskonałościami. Naszym sprzymierzeńcem będzie specjalnie dobrany do gęstej męskiej skóry piling. Zapewni profesjonalne oczyszczanie, odżywienie i widoczną regenerację. Następnie na bazie medycyny orientalnej wykonamy ajurwedyjski masaż twarzy. Prawdziwy relaks dla umysłu i kolejna dawka odżywienia.

„Skóra” to Zaproszenie do odkrywania tajemnic męskiej pielęgnacji twarzy.

GRZANE WINO to wyjątkowy rytuał na ciało, wspiera w relaksacji i odprężeniu przynosząc psychiczne i fizyczne ukojenie. W atmosferze wina, goździków i cynamonu wykonujemy masaż całego ciała, następnie masaż pleców rozgrzanymi kamieniami. Ciepło, które płynie z czarnych, bazaltowych kamieni rozluźni napięte mięśnie sprawiając, że krew zacznie szybciej krążyć. Organizm pozbywa się toksyn, a skóra staje się dotleniona. Rytuał jest niezwykle przyjemny i doskonale regeneruje likwidując napięcie.

„Grzane wino” to Zaproszenie do odkrywania bogatego świata wellness.

  • czas trwania 1,5 godz.

CHAMPAGNE to Zaproszenie do luksusowej pielęgnacji dedykowane mężczyźnie, który ma wysokie wymagania.  Pakiet rozpoczyna się od zabiegu na twarz wykonanego na bazie drogocennego kawioru. Ta intensywna terapia pozwala uzyskać natychmiastowy efekt oraz przywraca gładkość i silnie regeneruje gęstą, męską skórę . Następnie zwracamy się w stronę dłoni, które w okresie jesiennym zasługują na szczególną uwagę. Wykonywany zabieg z kolagenem odżywia, pielęgnuje przynosząc prawdziwą ulgę. Zwieńczeniem rytuału jest oryginalny masaż pleców, łączący klasyczny masaż, aromaterapię i ciepło płomienia świecy. To jest relaks i regeneracja, a skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku.

„Champagne” to Zaproszenie na wyjątkowe doznania, ukojenie dla zmysłów i skóry.

Czas trwania: 1,5 godz.

Informacje o dostępności: Zaproszenie dostępne w sprzedaży od 11.03.2020 do 14.08.2020 roku. Zaproszenie można wykorzystać od razu lub umówić termin do 6 miesięcy od daty zakupu. Najpóźniej do 14 lutego 2021 roku.

Mężczyzna w Golden Spa

Męskie kosmetyki - dostępne na zamówienie
Bestseller - Zaproszenie na Rytuał "Reset z Golden Spa" 200 zł
0

Your Cart