26 maja

Egzotyka w Spa - Nowe Zaproszenia

Sezon wiosna – lato otwieramy trzema nowymi Zaproszeniami, które są jednocześnie naszą propozycją na prezent. Każde Zaproszenie to starannie dobrane usługi, tak aby wspólnie spędzony czas był niezapomnianym przeżyciem. W Golden Spa będzie wyjątkowo egzotycznie, słonecznie i morsko. Zapewnimy rozrywkę, relaks i profesjonalną pielęgnację skóry.

  • czas trwania 2 godziny

Egzotyczną podróż rozpoczynamy od oczyszczania ciała – naturalnym, wibrującym niebanalną świeżością i orientem pilingiem. Następnie przechodzimy do głębokiego masażu ciała ciepłymi olejami, który wprowadza w stan błogiego relaksu i spokoju. Na zakończenie masaż twarzy i głowy według ajurwerdyjskich technik,  znanych i podziwianych nie tylko w Indiach.

Kupuję on line – Zaproszenie (link)

Pięć gwiazdek” niweluje stres i zmęczenie, odżywia i regeneruje. Zabieg na najwyższym poziomie w tle wyjątkowej atmosfery i bogactwa oceanu.

  • czas trwania 1,5 godz.

Kupuję on line – Zaproszenie (link)

Piękno z morza” to Zaproszenie do poprawy wyglądu, pielęgnacji i leczniczego oddziaływania na skórę.

Czas trwania: 1 godzina

Kupuję on line – Zaproszenie (link)

Informacje o dostępności: Zaproszenie dostępne w sprzedaży od 11.03.2020 do 14.08.2020 roku. Zaproszenie można wykorzystać od razu lub umówić termin do 6 miesięcy od daty zakupu. Najpóźniej do 14 lutego 2021 roku.

Akcesoria & Uroda

My skin - szczotka z agawy
CRYSTALLOVE Masażery do twarzy
0

Your Cart