Dzień babci i dziadka w Golden Spa

21 stycznia Dzień Babci – podaruj Zaproszenie na profesjonalną pielęgnację twarzy

  • czas trwania 1 godzina

Dla ukochanej babci jako wyraz uznania, szacunku i miłości Zaproszenie Spa – na wspaniały czas tylko dla Siebie, profesjonalną pielęgnację skóry  i relaksująco – odmładzający masaż twarzy. Dołożymy wszelkich starań aby babcia czuła się komfortowo, a wykonywany zabieg przyniósł długofalowe korzyści.

Babcia będzie mogła sama zarezerwować termin wizyty w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

Kupuję on line – Zaproszenie (link)

Uhonorujmy babcię przygotowanym Pakietem Golden Spa – na który składa się liftingujący zabieg na twarz oraz masaż pleców gorącymi bazaltowymi kamieniami (bestseller!). Zadbamy o wyjątkową atmosferę, głęboki relaks i wyszukaną, kompleksową pielęgnację twarzy, która zwiększy jędrność, ujednolici koloryt i poprawi kondycję skóry twarzy.

„Pakiet Golden Spa” –  oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Ma charakter wyszukanego prezentu.

  • 6 miesięcy na wykorzystanie Zaproszenia, rezerwacji może dokonać osoba obdarowana wybierając dla siebie dogodny termin
  • Czas trwania 1,5 godziny

Kupuję on line – Zaproszenie (link)

22 stycznia Dzień Dziadka – podaruj Zaproszenie na masaż ciała poprawiający samopoczucie

  • czas trwania 1 godzina

Dla ukochanego dziadka  jako wyraz uznania, szacunku i miłości Zaproszenie Spa – na masaż ciała poprawiający samopoczucie, rozluźniający mięśnie oraz likwidujący  zmęczenie. Dołożymy wszelkich starań aby dziadek czuł się komfortowo, a masaż był samą przyjemnością. Na specjalne życzenie dopasujemy rodzaj masażu do wymagań, możliwości i oczekiwań dziadka.

Dziadek będzie mógł sam zarezerwować termin wizyty w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

Kupuję on line – Zaproszenie (link)

Uhonorujmy dziadka  przygotowanym Pakietem Golden Spa – na który składa się klasyczny masaż ciała niosący wiele korzyści m.in. odprężenie, relaks i zwiększenie witalności. Uzupełniony masażem twarzy i głowy nazywany „neuromasażem” – jednym z najczęściej wybieranych masażem przez mężczyzn. W trakcie tego masażu łączy się techniki relaksacyjne z elementami drenażu limfatycznego. Zadbamy o wyjątkową atmosferę Wellness czyniąc spotkanie wyjątkowym i luksusowym.

„Pakiet Golden Spa” –  oryginalny prezent dla bliskiej osoby, niezapomniane przeżycia.

  • 6 miesięcy na wykorzystanie Zaproszenia, rezerwacji może dokonać osoba obdarowana wybierając dla siebie dogodny termin
  • Czas trwania 1 godzina

Kupuję on line – Zaproszenie (link)

Perfumy i masażery

Podaruj luksusowe perfumy Ramon Molvizar
Podaruj masażer z naturalnych kamieni Crystallove
0

Your Cart