KUP ZAPROSZENIE ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Wydarzenia

Mezoterapia
Mezoterapia

Nowy zabieg odmładzający skórę wokół oczu

Mezoterapia skóry wokół oczu eliminuje cienie i worki pod oczami, zmniejsza zmarszczki. Wykorzystywany preparat medyczny zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, może być stosowany na wrażliwej części oka aż do rejonu skroni. Zapraszamy.

 

Mezoterapia
Mezoterapia

Rewitalizacja skóry twarzy

Mezoterapia ─ intensywna rewitalizacja skóry (590zł), Mezoterapia ─ intensywna stymulacja i odnowa skóry (890zł), Mezoterapia ─ rewitalizacja z aktywatorem tkankowym (790zł). Kosmetologia medycyny estetycznej w Golden Spa. Zapraszamy.

 

Stymulatory tkankowe
Stymulatory tkankowe

Metamorfoza skóry

Zabieg Stymulator tkankowy ─ odbudowa struktur skóry, poprawa owalu twarzy to lekki, naturalny lifting, podniesienie owalu twarzy (* bez efektu wypełnienia). To nie tylko stymulacja struktury skóry zalecana na zmiany związane z wiekiem i procesem starzenia  ale także regeneracja i nawilżenie skóry. Poprawa wyglądu w naturalnym stylu.

 

Pinezkowanie twarzy
Pinezkowanie twarzy

Zabieg akupunktury kosmetologicznej

Rytuał odmładzający z pinezkowaniem Terapeutyczne działanie Rytuału to połączenie elementów chińskiego masażu leczniczego, akupunktury, jogi twarzy oraz autorskiej techniki doktora Igora Sołowiowa. Zabieg z kategorii akupunktury kosmetologicznej. Zapraszamy do Golden Spa.

0

Your Cart