Refleksologia

Refleksologia stóp to forma terapii naturalnej pozwalająca poprzez masaż stóp na oddziaływanie na cały organizm. Dzieję się to dzięki obecności na stopach zakończeń nerwowych (strefy odruchowe) oraz przebiegu w ich obrębie meridianów (kanały przepływu energii życiowej).
 
Najczęściej zadawane pytania:
 
Czym jest reflekologia i jak działa?
• Jest stymulacją około 7200 zakończeń nerwowych, które są połączone z naszym systemem nerwowym i wszystkimi innymi częściami naszego ciała. Wprowadza ciało w stan głębokiego relaksu i wyciszenia. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.
 
Czy refleksologia leczy?
• Należy do obszaru medycyny chińskiej, według której refleksoterapia jest starożytną sztuką uzdrawiania. Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na stopach posiadamy receptory, które łączą się z narządami siecią kanałów – „meridianami”. Dzięki precyzyjnej stymulacji wspomagamy pracę całego ciała lub wybranego środowiska ludzkiego ciała.
 
Co leczy refleksologia?
• Reguluje pracę narządów wewnętrznych, wzmacnia układ odpornościowy, oczyszcza nerki, wątrobę, wspomaga leczenie chorób skórnych, wydzielanie hormonów, pracę jelit, układ oddechowy, osłabia bóle migrenowe i wiele innych……
 
Nie wierzę, w lecznicze działanie refleksologii, czy mogę przyjść  na taką wizytę ?
• Nie szkodzi. Twoja wiara nie jest potrzebna! Refleksoterapia może być ograniczona wyłącznie do pobudzenia ścieżek energetycznych, a wizyta nastawiona na absolutną przyjemność, totalny relaks i ogrom przyjemności. Dobre samopoczucie i poprawę kondycji ciała możesz potraktować jako „skutek uboczny „.
 
Czy muszę być przygotowana/y?
• Najlepiej przyjść bez przygotowania, stan i kondycja skóry może pozwolić trafnie dobrać rodzaj pracy, zabiegu czy terapii. Dlatego zachęcamy do odsłonięcia stóp, takimi jakie są.
 
Refleksologia jest wykonywana przez Agnieszkę z zespołu Golden Spa. Od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Nasi goście najczęściej wymieniają odprężenie i poprawę samopoczucia, jako najważniejsze efekty refleksologii.
 
W ofercie Golden Spa:
Rezerwacje wizyt przyjmowane są w Salonie Golden Spa, telefonicznie 33 8105487 oraz 24/7 online za pośrednictwem:

Do zobaczenia w Golden Spa.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 33 8105487 w godz. pracy Salonu Golden Spa.

0

Your Cart